Obsadenie


správa č.: 1624. novembra 2017

DOHRÁVKY MO POZNÁMKA VI. LIGA - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI MUžI DOHRÁVANE VI. KOLO (25.11.2017) O 13.00 HOD. R AR1 AR2 DZ Kolačno ...


správa č.: 1510. novembra 2017

OBSADENIE R A DZ č.15 POZNÁMKA VI. LIGA - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI MUžI XV. KOLO (19.11.2017) O 13.30 HOD. R AR1 AR2 DZ 18.11.2017 13:30 ...


správa č.: 1410. novembra 2017

OBSADENIE R A DZ č.14 POZNÁMKA VI. LIGA - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI MUžI XIV. KOLO (12.11.2017) O 13.30 HOD. R AR1 AR2 DZ 11.11.2017 13:30 ...


správa č.: 1303. novembra 2017

OBSADENIE R A DZ č.13 POZNÁMKA VI. LIGA - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI MUžI XIII. KOLO (05.11.2017) O 13.30 HOD. R AR1 AR2 DZ 04.11.2017 13:30 ...


správa č.: 1227. októbra 2017

OBSADENIE R A DZ č.12 POZNÁMKA VI. LIGA - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI MUžI XII. KOLO (29.10.2017) O 14.00 HOD. R AR1 AR2 DZ 28.10.2017 14:00 ...


správa č.: 1120. októbra 2017

OBSADENIE R A DZ č.11 POZNÁMKA VI. LIGA - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI MUžI XI. KOLO (22.10.2017) O 14.00 HOD. R AR1 AR2 DZ 21.10.2017 14:00 ...


správa č.: 1013. októbra 2017

OBSADENIE R A DZ č.10 POZNÁMKA VI. LIGA - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI MUžI X. KOLO (15.10.2017) O 14.30 HOD. R AR1 AR2 DZ 14.10.2017 14:30 Do...


správa č.: 906. októbra 2017

OBSADENIE R A DZ č.9 POZNÁMKA VI. LIGA - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI MUžI IX. KOLO (08.10.2017) O 14.30 HOD. R AR1 AR2 DZ 07.10.2017 14:30 ...


správa č.: 829. septembra 2017

OBSADENIE R A DZ č. 8 POZNÁMKA VI. LIGA - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI MUžI VIII. KOLO (01.10.2017) O 14.30 HOD. R AR1 AR2 DZ 30.09.2017 14:30 ...


správa č.: 722. septembra 2017

OBSADENIE R A DZ č. 7 POZNÁMKA VI. LIGA - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI MUžI VII. KOLO (24.09.2017) O 15.30 HOD. R AR1 AR2 DZ 23.09.2017 15:30 ...


správa č.: 615. septembra 2017

OBSADENIE R A DZ č. 6 POZNÁMKA VI. LIGA - MAJSTROVSTVÁ OBLASTI MUžI VI. KOLO (17.09.2017) O 15.30 HOD. R AR1 AR2 DZ 16.09.2017 15:30 Dežerice - Opatovce nad Nitrou Kluka Cvešper M. Duhina Pastierik 1...


správa č.: 501. septembra 2017

OBSADENIE R A DZ č. 5 POZNÁMKA MO MUžI V. KOLO (10. 09. 2017) O 16.00 HOD. R AR1 AR2 DZ 09. 09. 2017 16.00 V BRODZANOCH Kolačno - Rudnianska Lehota ADAMKOVIč Bolfa Bulík Bálek Skačany - Doln...


správa č.: 431. augusta 2017

OBSADENIE R A DZ č. 4 POZNÁMKA MO MUžI IV. KOLO (03. 09. 2017) O 16.00 HOD. R AR1 AR2 DZ 02. 09. 2017 16.00 Handlová - Opatovce nad Nitrou Zaťko T. ŠEVčÍK Zaťko B. nedeleg. 02. 09. ...


správa č.: 318. augusta 2017

OBSADENIE R A DZ č. 3 POZNÁMKA MO MUžI III. KOLO (27. 08. 2017) O 17.00 HOD. R AR1 AR2 DZ 26. 08. 2017 17.00 V BRODZANOCH Kolačno - Malá Hradná Guľváš Zaťko B. PÁLENIK M. ...


správa č.: 211. augusta 2017

OBSADENIE R A DZ č. 2 POZNÁMKA MO MUžI II. KOLO (20. 08. 2017) O 17.00 HOD. R AR1 AR2 DZ Rudnianska Lehota - Opatovce nad Nitrou Hanek Stránsky Hudák ...






 

Tieto stránky vytvoril a dopĺňa Oblastný futbalový zväz Prievidza.